Apartmány a pokoje

Apartmány a pokoje

V ubytování na Celnici jsou pro Vás k dispozici dva apartmány a čtyři pokoje. Každý pokoj má své sociální zařízení na pokoji a společnou vybavenou kuchyň s prostorným posezením. Apartmány disponují vlastní kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Oba apartmány jsou prostorné a disponují 8 lůžky. V pokoji i apartmánech jsou k dispozici lůžkoviny a ručníky. Pro všechny je k dispozici prostorná jídelna a dětský koutek.  

Pokoj č. 1 - čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Na pokoji je manželská postel a dvě jednolůžkové postele, skříň, stůl a židle, posezení. K dispozici je společná kuchyň.

Pokoj č. 2- dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Na pokoji je manželská postel, skříň, stůl a židle, posezení. K dispozici je společná kuchyň.

Pokoj č. 3- dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Na pokoji je manželská postel, skříň, stůl a židle. K dispozici je společná kuchyň.  

Pokoj č. 4 - čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Na pokoji je manželská postel a dvě jednolůžkové postele, skříň, stůl a židle, posezení. K dispozici je společná kuchyň.

Apartmán č. 1 -  Apartmán je dispozičně řešen jako 2+1 - kuchyň a dvě prostorné ložnice s obývacím a jídelním koutem (každá ložnice se čtyřmi lůžky). Více foto najdete ve fotogalerii.

Apartmán č. 2 - Apartmán je dispozičně řešen jako 3+1 - prostorná obytná kuchyň, a tři ložnice (2x dvoulůžková ložnice, 1x čtyřlůžková ložnice). Více foto najdete ve fotogalerii.

Ceník

Mimosezóna

Celý objekt / noc

11000 Kč

Celý objekt / týden

55000 Kč

Apartmán / noc

3000 Kč

Apartmán / týden

14000 Kč

Čtyřlůžkový pokoj / noc

1800 

Čtyřlůžkový pokoj / týden

10500 Kč

Dvoulůžkový pokoj / noc

900 Kč

Dvoulůžkový pokoj / týden

5500 Kč

Letní prázdniny

Celý objekt / týden

65000 Kč

Celý objekt / noc

12000 Kč

Apartmán / noc 

3000 Kč

Apartmán / týden

16000 Kč

Čtyřlůžkový pokoj / noc

1800 Kč

Čtyřlůžkový pokoj / týden

11900 Kč

Dvoulůžkový pokoj / noc

900 Kč

Dvoulůžkový pokoj / týden

5900 Kč

On-line poptávka